• Kategorie
  • Kapitan Nauka Zgaduj Zgadula Zagadki Obrazkowe 3+

16.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy 0
Paczkomaty InPost 24/7 9.99
Kurier Inpost 9.99
Kurier DPD 11.99
Kurier Inpost Płatność przy odbiorze 13.5
Kurier DPD Płatoność przy Odbiorze 14.9
Zostaw telefon
image

Kapitan Nauka Zgaduj Zgadula Zagadki Obrazkowe 3+

Zagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula to zbiór kreatywnych i wesołych zadań dla przedszkolaków. Rozwiązywanie zagadek pozytywnie wpłynie na rozwój intelektualny dziecka, rozbudzi jego wyobraźnię, ciekawość świata i poszerzy wiedzę ogólną. Wszystkie zagadki zostały opracowane przez nauczyciela i neurologopedę. Wykonywanie prostych poleceń rozwinie spostrzegawczość i koncentrację najmłodszych oraz poprawi zdolność logicznego myślenia.

Zgaduj-zgadula to blisko 100 zabaw, takich jak: odnajdywanie różnic, wskazywanie elementów, wyszukiwanie podobieństw i różnic czy porównywanie wielkości. Na każdej stronie znajdują się po dwa zadania, a na odwrocie odpowiedzi do nich, dzięki czemu można szybko sprawdzić poprawność wykonania polecenia.

Zagadki pełne są kolorowych i angażujących uwagę ilustracji Ewy Brzozowskiej, które przykują wzrok maluszka i sprawią, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Zagadki obrazkowe to połączenie rozwoju umiejętności z zabawą, która urozmaici wspólne spędzanie wolnego czasu. Poręczny format umożliwia zabawę w domu, na spacerze i podczas podróży.

image
image
Autor Monika Sobkowiak, Ewa Brzozowska
Okładka miękka
Rok wydania 2020
Stan Nowy
Tytuł Kapitan Nauka. Zgaduj-zgadula. Zagadki obrazkowe
Wydawnictwo Kapitan Nauka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.