• LEGO City 60204 Szpital Lego City

319.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy 0
Paczkomaty InPost 24/7 9.99
Kurier Inpost 9.99
Kurier DPD 11.9
Kurier Inpost 13.5
Kurier DPD 14.9
Zostaw telefon
image

Lego City 60204 Szpital Lego City

Łap za stetoskop! W zestawie 60204 Szpital LEGO® City bohaterowie potrzebni są każdego dnia! Ten rewelacyjny zestaw zawiera budynek szpitala z recepcją, kioskiem, podjazdem dla karetek, gabinetem okulistycznym z tablicą, pracownią rentgenowską ze świecącym klockiem oraz salą operacyjną/porodową. Budynek jest modułowy, więc można zbudować go na różne sposoby. W zestawie jest także karetka z otwieranymi tylnymi drzwiami i miejscem na nosze, helikopter z obracającymi się wirnikami i schowkiem oraz osobne lądowisko do zbudowania.

W zestawie 11 minifigurek LEGO®: troje lekarzy, pracownik szpitala, dwoje sanitariuszy, mama, tata i troje pacjentów oraz figurki szkieletu i niemowlęcia.

W modułowym, dwupiętrowym budynku szpitala znajduje się recepcja, kiosk, podjazd dla karetek, gabinet okulistyczny z tablicą, pracownia rentgenowska ze świecącym klockiem, sala operacyjna/porodowa oraz lądowisko dla helikopterów. W zestawie jest także karetka z otwieranymi tylnymi drzwiami i miejscem na nosze oraz helikopter z obracającymi się wirnikami i schowkiem.

Przestaw moduły szpitala i stwórz własny, unikalny budynek! Zakręć wirnikami helikoptera, by przetransportować zaopatrzenie medyczne umieszczone w schowku. Podnieś tylne drzwi karetki i wynieś z niej minifigurkowego pacjenta na noszach. Użyj przełącznika, by włączyć świecący klocek i wykonać zdjęcie rentgenowskie.

W zestawie:

  • 861 klocków
  • 12 minifigurek
  • instrukcja
image
image
image
image
Bohater inny
Certyfikaty, opinie, atesty CE, EN 71
Liczba elementów 861
Marka LEGO
Materiał Plastik
Numer produktu 60204
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Rodzaj kompletny zestaw
Seria Miasto
Stan Nowy
Wiek dziecka 6 lat +
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.