• Dobre bajki o tym, że najważniejsza jest miłość Małgorzata Korbiel

19.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.9
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy 0
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy 0
Orlen Paczka 10.9
Kurier Inpost 12.9
Paczkomaty InPost 24/7 14.9
Kurier Inpost Płatność przy odbiorze 15.9

Dobre bajki o tym, że najważniejsza jest miłość

image

„Dobre bajki o tym, że najważniejsza jest miłość” to uroczy zbiór opowieści, które uczą dzieci najważniejszych wartości: miłości do najbliższych, przyjaźni i szacunku do przyrody. Każda z historii przedstawia sytuacje z codziennego życia przedszkolaków: Kajtka, Emilki czy Laurki, którzy uczą się odpowiedzialności, radzenia sobie z tęsknotą i dbania o środowisko.

Pierwsza opowieść przedstawia historię Kajtka, który dowiaduje się, że zostanie starszym bratem. Chłopiec z radością przygotowuje się na narodziny siostrzyczki, poznając jednocześnie czym są troska, oczekiwanie i odpowiedzialność.

Inna historia opowiada o Emilce i Laurce, które wspierają się w codziennych zmaganiach, a podczas zawodów w przedszkolu odkrywają, jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń – szczera i pełna wsparcia.

Książka porusza także temat ochrony przyrody, wyjaśniając czytelnikom, jak z pozoru ich małe działania mogą mieć duży wpływ na środowisko.

„Dobre bajki o tym, że najważniejsza jest miłość” to doskonała lektura do wspólnego czytania, która nie tylko bawi, przekazuje cenne lekcje życiowe, ale także ukazuje różne oblicza najpiękniejszego uczucia na świecie – miłości. Dzięki prostemu językowi i ciepłym ilustracjom, książka ta z pewnością pozostanie w sercach młodych czytelników na długo.

O serii

Seria „Dobre bajki” to krótkie zbiory opowiadań, które mają na celu przekazać dzieciom najważniejsze życiowe wartości. Bajki ukazują, co tak naprawdę jest istotne w życiu i czym powinniśmy się kierować, by być dobrym i szczęśliwym człowiekiem.

Opinie o książce

Małgorzata Korbiel we współpracy z wydawnictwem Świetlik przygotowała prawdziwe kompendium miłości! Na dodatek napisane w bardzo ciepłym i spokojnym tonie. W sam raz do czytania przed snem.

Anna Jankowska, Aktywne Czytanie. Cała recenzja do przeczytania tutaj.

Niektóre bajki są jak kocyk – otulają swoim ciepełkiem i zabierają w bezpieczne, beztroskie miejsce. Takie przyjemne uczucia towarzyszyły mi przez cały czas czytania książki, która jest też jednocześnie pierwszym tomem bardzo dobrze zapowiadającej się serii.

Julita Pasikowska-Klica, Bajkochłonka. Cała recenzja do przeczytania tutaj.

O autorce

Małgorzata Korbiel – logopedka, polonistka, redaktorka, korektorka, a także autorka tekstów kilkudziesięciu książek dla dzieci (m.in.: „A dzisiaj w przedszkolu”, „Recepta na szczęście” oraz serie „100 pierwszych słów”, „Dobre bajki”, „Orbitki”). Miłośniczka poprawności słowa pisanego i mówionego. Rękopisy testuje na dwójce swoich pociech. W książkach przekazuje wartości oraz pozytywne nastawienie, bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat rozwoju i potrzeb młodych czytelników. Uwielbia rodzinne górskie wycieczki oraz kocha koty.

image
image
Stan:
Nowy
Wysokość produktu:
23.5
Szerokość produktu:
16.5 (2)
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:
1 (2)
ISBN:
9788383713403
Wydawnictwo:
Świetlik
Tytuł:
Dobre bajki o tym, że najważniejsza jest miłość
Autor:
Małgorzata Korbiel (2)
Okładka:
twarda
Nośnik:
książka papierowa
Rok wydania:
2024
Język publikacji:
polski
Gatunek:
Bajki i wierszyki (4)
Liczba stron:
64
Numer wydania:
1

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

OSTRZEŻENIE!

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia. Zawiera małe elementy – ryzyko zadławienia.

Zabawka powinna być używana pod nadzorem osoby dorosłej.

Zabawka nie jest przeznaczona dla niemowląt.

Opakowanie nie służy do zabawy.

Pozostałe informacje umieszczone na opakowaniu.

Dane producenta

Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus spółka komandytowa
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6
15-111 Białystok
Poland

handlowy@wydawnictwokobiece.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia