Miasto dawniej i dziś Mądra Mysz Książeczka
Cena: 11.90
Cena: 11.90
Seria Mądra Mysz to ciekawe książki, dzięki którym dzieci mogą w przystępny sposób poznawać różne zagadnienia. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej książki w serii – „Miasto dawniej i dziś”. To bogato ilustrowana, pasjonująca podróż w czasie przez tysiąclecia.
W tym tomiku młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak wyglądało miasto 2800, 600 i 380 lat temu. Przeczytają też, jak zmieniały się jego ważne miejsca.
„Mądra Mysz” to edukacyjna seria książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, a także przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…”. Kwadratowe książki dla ciekawych świata maluchów to też cykl pełen technicznych szczegółów. Znajdą je w książkach zatytułowanych „Maszyny i pojazdy”, a także w tych z serii prezentującej świat dawniej i dziś.
OSTRZEŻENIE!
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia. Zawiera małe elementy – ryzyko zadławienia.
Zabawka powinna być używana pod nadzorem osoby dorosłej.
Zabawka nie jest przeznaczona dla niemowląt.
Opakowanie nie służy do zabawy.
Pozostałe informacje umieszczone na opakowaniu.
Media Rodzina Sp. z o.o.
ul. Pasieka 24,
61-657 Poznań
Poland
wydawnictwo@mediarodzina.pl