• MINI WAFLE EDU 500 EDUKACJA + KARTY PRACY ZABAW

239.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy 0
Paczkomaty InPost 24/7 9.99
Kurier Inpost 9.99
Kurier DPD 11.9
Kurier Inpost 13.5
Kurier DPD 14.9
Zostaw telefon
image

Mini Wafle Edu 500 Edukacja

Zupełnie nowe Mini Waffle to nowatorski, miękki, przypominający w dotyku gumę materiał o znanym nam kształcie. Pomniejszony rozmiar daje znacznie większą mobilność oraz całkiem nowe możliwości.

Dzięki nowej technologii produkcji, którą zastosował producent klocki dają się wyginać oraz są ciche i bezpieczne w zabawie.

Zestaw zawiera 28 kart do rozwijających zabaw z zestawem Mini Waffle 500 elementów :

  • Pierwsze 13 kart to zadania naśladowania, uzupełniania i kontynuowania sekwencji oraz szeregów stworzonych z waffli. Wpływają one korzystnie na utrwalenie nawyku linearnego wykonywania zadań, stymulują lewą półkulę mózgu, ćwiczą logiczne myślenie oraz analizę i syntezę wzrokową.
  • Karty 14-28 przede wszystkim wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i pomagają doskonalić sprawność ruchową dłoni i palców, czyli małą motorykę.

Zestaw został opracowany jako całościowy system. Poziom trudności miarowo wzrasta, ułożenie kart w kolejności od 1 do 28 stopniowo przygotowuje dziecko do wykonywania coraz bardziej skomplikowanych zadań.

Karty zostały wykonane dwustronnie i składają się ze zdjęcia gotowej budowli (strona A) i instrukcji (strona B)

Karty to nie tylko indywidualna zabawa : mogą być wykorzystywane przez grupę dzieci. Wówczas każde z nich losuje lub otrzymuję kartę, która odpowiada jego umiejętności.

Podczas zabawy z kartami 1-13 należy układać waffle od lewej do prawej strony, od góry do dołu oraz po kolei - bez pomijania elementów. Kształtuje i utrwala to nawyk linearny, który jest niezbędną umiejętnością podczas m.in. nauki czytania, pisania, odczytywania i wykonywania działań matematycznych, a nawet programowania.

image
image
image
image
image
Bohater inny
Certyfikaty, opinie, atesty CE, EN 71
Liczba elementów 500
Marka inna
Materiał Inny
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Stan Nowy
Wiek dziecka 2 lata +
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.