• Kategorie
  • Montessori Laboratorium Pisania + Pisak Lisciani

54.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.9
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy 0
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy 0
Paczkomaty InPost 24/7 13.9
Kurier Inpost 14.9
Kurier DPD 15.9
Kurier DPD Płatoność przy Odbiorze 16.9
Kurier Inpost Płatność przy odbiorze 16.9
Zostaw telefon

Montessori Laboratorium Pisania + Pisak Lisciani

Chyba każdy z nas pamięta długie godziny spędzone nad zeszytem lub książką, trenowanie pisania najpierw szlaczków, potem literek, by następnie budować pierwsze, nie do końca poprawne słowa i zdania. Nikt tego nie lubił, ale każdy musiał przez to przejść - co jeśli jest jednak łatwiejszy, przyjemniejszy sposób na naukę? Z pomocą i nadzieją przychodzi do nas "Laboratorium Pisania. Montessori".

"Laboratorium Pisania. Montessori" to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnej nauki pisania, oparta na pedagogice Montessori, czyli nauce poprzez doświadczanie dotykowe. Laboratorium pisania polega na włożeniu elementów do pudełka Montessori - zadaniem dziecka jest włożenie rąk do środka, wyszukanie przedmiotu i rozpoznanie go. Jedyną jego podpowiedzią jest dotyk - cała reszta jest niewidoczna dla oczu. A gdy każda rzecz zostanie rozpoznana i umieszczona na właściwym miejscu, dziecko zapisuje odpowiednie słowa specjalnym, zmazywalnym markerem. To nic, jeśli się nie uda - wystarczy zmazać i spróbować jeszcze raz!

"Laboratorium Pisania. Montessori" to jedna z wielu propozycji zabaw edukacyjnych znanego rodzicom wydawnictwa Lisciani. Z serii Montessori znajdziemy również gry takie jak "Farma", "Mój dom", "Moja szkoła" czy "Dotykowe liczydło", a wszystko zachowane w duchu pedagogiki Montessori i nauki poprzez doświadczanie.

Zawartość "Laboratorium Pisania. Montessori":

  • plansze z różnymi kształtami,
  • pudełko dotykowe,
  • pisak zmazywalny,
  • zmazywacz,
  • instrukcja.
image
image
Autor Praca Zbiorowa
Okładka miękka
Rok wydania 1990
Stan Nowy
Tytuł Montessori Laboratorium Pisania
Wydawnictwo Lisciani
ISBN 8008324094004
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1.067
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Produkty podobne